Sveiki. Kadangi paskutiniu metu sulaukiu daug klausimų, dėl S5570 pajungimo prie PC per usb kabelį, sugalvojau sukurti šią trumpą instrukciją.

Prisijungę šį telefoną prie savo kompiuterio, jus gausite informaciją, jog pajungti nepavyko. Štai kaip atrodo tai windows 7:

Android usb not driver foundJums reikalingi driveriai. Tvarkyklės yra programoje Samsung Kies. Ją galite atsisiųsti iš čia. Apačioje randate: „SAMSUNG Kies“ ir paspauskite Windows siuntiniai arba Mac siuntiniai (priklausomai nuo jūsų OS). Instaliavimas nesukels didesnių problemų (next, next, finish ;]]). Ši programa gan griozdiška, ir reikalaus nemažai kompiuterio resursų. Nors kaip ir anksčiau sakiau, kad ji yra visiškas šlamštas, tačiau ji reikalinga dėl tvarkyklių.

Užinstaliavus ir atidarius programa, išmes jums langelį ir paklaus ar automatiškai pridėti multimedijos failus. Jums to tikrai nereikia, praleiskite. Visada galėsite tai atlikti, kai manysite, jog jums tai reikalinga.

Kies automatiškai

Meniu pasirenkame „Įrankiai“ -> „Nuostatos“ ir atsidariusiame lange patikriname kad, nebūtų pažymėtas „Paleisti Samsung Kies automatiškai, kai įrenginys prisijungia“.

Paleisti Kies automatiškai

Kaskart pajungiant telefoną jums neatidarinės Samsung Kies programos. Uždarę programą, dabar pajungiame savo android telefoną per USB ir išgirsime laimingą garsą pranešanti, jog pajungimas pavyko.

Android ready to useDabar norint pasiekti jūsų atminties kortelę esančią įrenginyje, jums reikia telefone Galaxy mini atidaryti pranešimų (Notification) sritį. Ten matome tu outgoing pranešimus. Pasirenkame antrajį „USB connected“ ir tada paspaudžiame „Turn on USB storage“. Tai atlikus, teks truputi luktelėti, kol kompiuteris ir telefonas susiriš.

usb connect1 usb connect 2

Jūsų kompiuteris antras naują diską – tai jūsų atminties kortelė telefone:

New android disk

Čia jus galite susikurti naujus aplankus ir kelti fotografijas, muzika. Atjungus usb (gal būt reikės išjungi ir įjungti patį telefoną), jūsų galerijoje atsiras naujos fotografijos  ir muzikos grotuvas matys naują muziką.

Svarbu – mini SD šiuo atveju yra pasiekiama tik arba telefono arba kompiuterio. Todėl prijungus prie kompiuterio, telefonas laikinai nematys jūsų kortelės. Tai reiškia, kad dalinimosi metu, telefono kortelėje esančios programos (tos, kurias jus užinstaliavote į telefono kortelę)  tampa neaktyvios iki tol, kol neatjungsite telefoną nuo usb. Taičiau pagrindinės programos (tos kurios buvo telefone, kai jį nupirkote), bei jūsų užinstaliuotos programos į telefono vidinę atminti bus pasiekiamos.

Pačią programą Samsung Kies aš atsisakiau naudoti, nes ji tai kreivai susijungdavo su mano telefonu, tai jo nematydavo išvis, o kartais visai normaliai. Taip pat redaguojant kontaktus, ji įrašo į tuščias datas (gimtadienius ir sukaktuves) 0001/01/01 – ko man visiškai nereikia. Aš nutariau tiesiog jos nenaudot – tegul sau guli ramiai kompiuteryje.

Tikiuosi jums padės šitas straipniukas. Gero naudojimosi.